Masif Ahşap Profil | Salkım Orman
AHŞAP PROFİL
Masif Ahşap Profiller, üstün teknolojiye sahip makinelerde, gerektiğinde kişiye özel çözümler sunularak; Sapelli, Sipo, Meşe, Iroko, Afrormosia, Çam, Larex ve Kestane gibi ağaçlardan üretilmektedir...

Ahşap Profil

Masif Ahşap Profiller, üstün teknolojiye sahip makinelerde, gerektiğinde kişiye özel çözümler sunularak; Sapelli, Sipo, Meşe, Iroko, Afrormosia, Çam, Larex ve Kestane gibi ağaçlardan üretilmektedir. İmalat aşamasında ithal veya yerli keresteler, bilgisayar kontrollü kurutma fırınlarında kullanılacağı yerin durumuna göre kurutmaya tabi tutulmaktadır. Emprenye ve lamine işlemleri yapıldıktan sonra, üstün teknolojideki bilgisayar kontrollü makinelerde, tercih edilen ağaçlardan üretilip, cilahanelerde özel ithal su geçirmeyen buna karşı havayı geçirerek mekanın hava almasını sağlayan, dış hava koşullarına karşı ahşabı koruyan boyalarla boyandıktan ve cilalandıktan sonra, montaj yapılmaktadır.

Ahşap Profil Kullanıldığı Yerler

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Ahşap Profil Teknik Özellikleri

Kalınlık (mm) ??
Genişlik (mm) ??
Boy (mm) ??

Ahşap Profil Kullanım Alanları

  • Ahşap Profil
  • Ahşap Profil
  • Ahşap Profil
  • Ahşap Profil
Yukarı Çık
Yükleniyor