Masif Ahşap Deck Üretimi | Salkım Orman
DECK
Deck, Meşe, Teak, İroko, Merbau, İpe gibi dış ortamlara dayanıklı ağaçların tesislerimizde işlenip özel fırınlarda kurutulduktan sonra...

Deck

Deck, Meşe, Teak, İroko, Merbau, İpe gibi dış ortamlara dayanıklı ağaçların tesislerimizde işlenip özel fırınlarda kurutulduktan sonra serbest boy yada modüler sistem ile çeşitli ebatlarda karo halinde imal ettiğimiz dış mekanlarda uygulanan ahşap malzemedir.

Deck Kullanıldığı Yerler

Deck, havuz kenarları, teraslar, pergola, balkon, sauna, plaj ve bahçe yürüyüş yolları, gemi güverteleri, yat imalatı ve dış cephe uygulamalarında kullanılmaktadır. Deck,malzemesinin altına döşenen ızgara sayesinde suyun hızlı ve etkili bir şekilde süzülmesini sağlar.Deck malzemesinin ızgaraya montajında galvanizli paslanmaz çelik vida ile montajı yapılır. Decking modüler sistem ise istediğiniz zaman istediğiniz yere taşıyabileceğiniz, dilediğiniz anda başka mekanlarda kullanabileceğiniz, toplayıp deponuzda saklayabileceğiniz ızgaralı ve karo halinde uygulanan diğer bir yöntemdir.

Deck Teknik Özellikleri

Kalınlık (mm) 18 - 22
Genişlik (mm) 90 – 120
Boy (mm) 900 mm ve üzeri

Deck Kullanıldığı Yerler

Deck, havuz kenarları, teraslar, pergola, balkon, sauna, plaj ve bahçe yürüyüş yolları, gemi güverteleri, yat imalatı ve dış cephe uygulamalarında kullanılmaktadır.
  • Deck
  • Deck
  • Deck
Yukarı Çık
Yükleniyor