Ahşap Travers İmalatı | Salkım Orman
AHŞAP TRAVERS
Demiryolu traversi sert, sıkı ve düz lifli, iyi kalitede sağlıklı ağaçlardan üretilmektedir. Travers imalinde kullandığımız tüm ağaçlar, canlı iken ve ağaca besi suyu yürümeden kesilmektedir Traversler düzgün ve düzenli formdadır...

Ahşap Travers

Demiryolu traversi sert, sıkı ve düz lifli, iyi kalitede sağlıklı ağaçlardan üretilmektedir. Travers imalinde kullandığımız tüm ağaçlar, canlı iken ve ağaca besi suyu yürümeden kesilmektedir Traversler düzgün ve düzenli formdadır. Traverslerin her iki başına alin plakası çakılmaktadır Ürettiğimiz traversler böceklenmeye ve çürümeye karşı ekolojik kreozotla yüksek basınç altında emprenye işlemine tabi tutulmaktadır. Emrenye işlemi sayesinde meşe traverslerin ömrü yaklaşık 30 yıl uzamaktadır. Traverslerimiz, EN 13145 standartlarına göre sabotesiz ve saboteli olarak ekolojik kreozot ile emprenyeli üretilmektedir.

Travers Peyzaj Uygulamaları

En zor iklim koşullarına uzun yıllar dayanabilen ahşap traversler, demiryollarından sonra giderek artan oranda park ve bahçe düzenlemelerinde kullanılmaya başlanmıştır. Dayanıklılığının yanı sıra, kolayca sökülüp başka yerlere taşınabilirliği hem duvar hem de merdiven olarak kullanılabilmesi park ve bahçelerin vazgeçilmez bir elemanı olmasını sağlamaktadır. Ahşap traverslerin bakımı kolay ve masrafı azdır.

Ahşap Travers Teknik Özellikleri

Hat Traversi 160 x 260 x 2600 mm
Makas Traversi 160 x 260 x 2600-5500 mm
Köprü Traversi 260 x 280 / 300 x 300 x 2600 mm
Ağaç Türleri Meşe, Kayın, Azobe, Larex

Ahşap Travers Kullanıldığı Yerler

Yukarı Çık
Yükleniyor